Neta  Yapı

ANAHTAR TESLIMI INŞAAT, TADILAT  VE RESTORASYON IŞLERI

Villa konut daire fabrika otel gibi her türlü mekan ve yerleşkelerinizin anahtar teslimi yeniden yapımı veya var olan mekânlarınızın tadilat ve restorasyon işlerinin yapımı konusunda alanında uzman personel ve ekiplerimiz ile kısa zamanda düzeninizi kurmayı sağlıyoruz

Çevreye, yapının özelliklerine ve isteklerinize en uygun tadilat ve restorasyon işlemlerinden sonra anahtar teslimi suretiyle direkt kullanılabilecek bir formatta yapıp mekanlarınızı size sunuyoruz.

Restorasyon ve tadilat işlemlerimizi bina için en iyi malzemelerden yapmakta ve yapının kullanılabilirlik süresini maksimum seviyede tutmaya çalışmaktayız.

Bizim için sizin rahatınız çok önemli bu yüzden tadilat ve restorasyon sürecinde mümkün mertebe sizleri yormamak için, kaliteli ve işin ehli bir ekip ile çalışmaktayız.

Kullandığımız malzemeler modern standartlara uygun, gerekli kalite testlerinden geçmiş ve kalite onay belgelerini almış malzemelerden seçiyoruz.

Çalışmaya başlamadan kendimize bir plan ve zaman belirliyoruz böylelikle hem aynı işleri tekrar tekrar yapmıyor, kendimizi işimizi en kısa surede bitirmeye programlıyoruz bu sayede size nakit ve vakit kazandırmayı amaçlıyoruz.